Co oferuję

Masaż Tantryczny

Masaż tantryczny otwiera ciało na przepływ energii i nieznane dotąd doznania.  Wraz z głębokim oddechem, który pozwala dotrzeć do zblokowanych emocji, oczyścisz swoje kanały energetyczne. Twoja własna uzdrawiająca siła będzie mogła znów swobodnie płynąć w całym ciele, pobudzając każdą Twoją komórkę.

Masaż Powięziowy

Masaż powięziowy to głębokie spotkanie zarówno ze sobą, jak i z drugim człowiekiem. Odbywa się na poziomie ciała, emocji i energii. To więcej niż odprężenie i zmysłowość. Dzięki uważnemu, pełnemu miłości i akceptacji dotykowi możesz lepiej poczuć swoje ciało. 

Sesje Oddechowe

Podczas sesji, dzięki specjalnemu, pogłębionemu sposobowi oddychania, skontaktujesz się ze swoimi emocjami i będziesz je w pełni wyrażać: ruchem, dźwiękami, być może będziesz się śmiać, przeklinać, a może płakać. Na wszystko jest tu miejsce i będę dla Ciebie niezależnie od formy twojej ekspresji. 

"Tylko kobieta może uczyć tantry. Kobieta już taka jest, ona już ma te cechy, tę serdeczność, tę czułość. W sposób naturalny ma troskę, miłość, wrażliwość, delikatność."

OSHO

Co mówią inni

"To, co robi Ola jest niezwykłe. Nie tylko uzdrawia ciało, ale również duszę. W jej dłoniach czułam się całkowicie zaopiekowana. Wzbudza pełne zaufanie. Jest też bardzo obecna, co pomaga mi wejść w głębokie, uzdrawiające procesy. Spotkanie z nią jest piękną podróżą."

Misia

"Jesteś aż tu.... może 
zastanawiasz się czy zrobić krok dalej... zrób to, albo to co jest Tobą niech zrobi to za Ciebie."

Piotr

"Dziękuję Wam dziewczyny za przepiękne warsztaty, które poprowadziłyście w Gdańsku! Stworzyłyście przestrzeń, w której można bezpiecznie doświadczać i obejmować różne części siebie, rozpuszczać blokady, poczuć nieskrępowany przepływ energii, mocy i radości. Wszystkie smaki, kolory, zapachy, dźwięki. Czuję, że życie wibruje, drga i pulsuje. Mam w sobie roześmiane dziecko, delikatną kobietę z sercem pełnym miłości i wiedźmę z roziskrzonym wzrokiem. Dziękuję z całego serca."

Asia

Skontaktuj się ze mną

Ola Viduta

tel. +48 790 519 119
lovingpresence.pl@gmail.com

Zapraszam na sesje w Gdańsku.

Dziękuje za wiadomość
Nie udało się wysłać wiadomości.